Хакатон “Smart University”

Увага! Від сьогодні відкрита реєстрація на хакатон “Smart University”, який відбудеться у КНУБА З 11.04.2018 по 13.04.2018. Якщо Ви маєте своє бачення розвитку “розумного” університету і команду, з якою можете втілити ідею у реальність, запрошуємо на офіційну сторінку хакатону, на якій є посилання для реєстрації!

Технології розумного міста у XXI столітті на конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO

З 25 по 27 квітня 2017 року у Славутичі пройшла ІІ Міжнародна конференція «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO.

В роботі секції конференції “Технології розумного міста у XXI столітті” прийняли участь викладачі кафедри Соболевська Леся Георгіївна та Вольтерс Андрій Олександрович.

Читати далі

Історія створення реле

rele

Напевно, власники поштових станцій дуже здивувалися би, якби дізналися, що звичне для них слово “реле”, буквально через кілька століть буде вживатися вже зовсім в іншому сенсі! Слово «реле» – французьке. З’явилося воно в часи, коли не було ні паровозів, ні автомобілів, тим більше літаків. Люди їздили в кінних екіпажах – каретах і диліжансах.

З часом коні втомлювалися в дорозі. Саме тому, люди будували проміжні станції, де виснажені дорогою коні замінялися іншими, які вже відпочили. Диліжанс або поштова карета після зміни коней могли продовжувати шлях з тією ж швидкістю. Проміжні станції отримали назву «реле».

Читати далі

Запрошуємо на посвяту у студенти КНУБА!

knusa

Подія, на яку чекають всі першокурсники КНУБА – урочиста посвята у студенти відбудеться 31-го серпня о 10:00 на площі перед головним корпусом Київського національного університету будівництва і архітетури. Це святковий день, у який студенти стануть на крок ближче до успіху в професійній сфері. Запрошуємо усіх першокурсників факультету автоматизації та інформаційних технологій на це свято!

Після урочистих привітань ректора факультет АІТ буде продовжувати вітати своїх студентів в читальній залі університету (3 поверх головного корпусу).

Перша міжнародна конференція “INUDECO’16”

25 – 27 квітня 2016 року, у місті Славутич відбулася перша міжнародна конференція “Проблеми виведення із експлуатації об’єктів ядерної енергетики і відновлення навколишнього середовища” (“INUDECO’16”) присвячена 30-річчю аварії на ЧАЕС, яка в 1986 році привернула увагу всього світу та перевернула наше життя. Ми відвідали її у складі: асистент Соболевська Л.Г., студенти Максим Вітьман, Олексій Некрашевич і Максим Тіщук за запрошенням викладача Славутицької філії КНУУ “КПІ” Максима Савєльєва. На конференції було висвітлено багато питань, які пов’язані з остаточним виведенням з експлуатації Чорнобильскої АЕС, перетворенням об’єкту “Укриття” в екологічно безпечну зону, проблемами поводження с паливовмісними матеріалами та ін.

Читати далі

Результати конференції “Просвіта ринку та підготовка кадрів на ринку промислової автоматизації”.

17/10/15

Викладачі нашої кафедри Соболевська Л.Г. та Вольтерс А.О. відвідали конференцію АППАУ “Просвіта ринку та підготовка кадрів на ринку промислової автоматизації”.  Багато нагальних питань було обговорено, цікаві доповіді та нові знайомства – конференція була корисною та насиченою. З докладним звітом та результатами конференції можна ознайомитись на сайті АППАУ.

Далі декілька фото з конференції (надані АППАУ)

Читати далі

Конференція АППАУ

15/10/15

Сьогодні проходить конференція АППАУ на тему “Просвіта ринку та підготовка кадрів на ринку промислової автоматизації”.
На конференції будуть розглянуті питання розбіжностей в очікуваннях гравців ринку по відношенню до нинішнього рівня молодих спеціалістів, а також питання перепідготовки кадрів.

Підсумки Дня відкритих дверей

13/10/15

10 жовтня в КНУБА відбувся День відкритих дверей.

Наша кафедра теж була там представлена, викладачі разом зі студентами спеціальності АТП спілкувались з абітурієнтами та батьками. Біля стенду випускаючих кафедр АТП тп ЕТіЕП був також розташований цікавий мерехтливий куб нашого студента Миколи Яраса, який завжди привертає увагу відвідувачів.

Микола Ярас з кубом

Микола Ярас з кубом

наші студенти біля стенду

наші студенти біля стенду

День відкритих дверей -10 жовтня 2015 року

logo_KNUBAКИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ

ЗАПРОШУЄ ВАС

на День відкритих дверей
10 жовтня 2015 року о 10:00

Приходьте для знайомства з нашою спеціальністю!
Адреса: м. Київ, Повітрофлотський проспект 31, Архітектурний корпус.

Вітаємо Вас із початком нового навчального року!

01/09/15

Шановні викладачі та студенти!

Вітаємо Вас із початком нового навчального року. У цей день хочеться побажати першокурсникам стати гідними членами великої і дружної родини будівельників та зустріти добрих і надійних друзів.

Бажаємо всім Вам підкорення нових вершин знань та нових досягнень, наполегливості й терпіння, мудрості й розважливості.

Слава Україні!