III міжнародна конференція INUDECO
Студенти кафедри Автоматизації технологічних процесів – Андрейченко Жанна, Некрашевич Олексій, Тіщук Максим (всі 5-й курс), Костильова Ольга (4-й курс) та Полегенький Костянтин (3-й курс) – у рамках III науково-практичної конференції Inudeco 2018, що проходила 25-27 квітня, відвідали місто Славутич. В рамках однієї із секцій конференції, під назвою “Технології розумного міста у ХХІ столітті”, відбувся другий славутицький хакатон “Славутич – місто нових ідей”, в якому і прийняла участь збірна команда 3-5 курсів, що мала назву “Automation HUB KNUCA”, під керівництвом Вольтерса Андрія Олександровича, викладача кафедри Автоматизації технологічних процесів.

Старт хакатону відбувся 25-го квітня та розпочався з того, що команди, які зареєструвалися та приймали участь у змаганнях, поспілкувалися з менторами, які представили своє бачення того, на що варто було б звернути уваги при виборі ідеї проекту, яку команди представлятимуть на фінальній презентації. Отримавши всі необхідні вказівки та визначившись з темами, команди пішли працювати над своїми проектами.
26-го травня відбувалося підведення підсумків хакатону. Команди, після важкої та безсонної ночі роботи над проектом, нарешті представили його журі. Після довгих дебатів та суперечок між його членами, журі повернулося до зали та було готове оголосило результати. Ітак, Перше місце у другому славутицькому хакатоні “Славутич – місто нових ідей”, зайняла команда “Automation HUB KNUCA”, що представляла кафедру Автоматизації технологічних процесів Київського національного університету будівництва і архітектури. Переможці представляли ідею свого проекту під назвою ” Автоматизована система збору, обробки таконтролю послуг ЖКГ ” та отримали пам’ятний диплом і грошову винагороду.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у сфері Автоматизації!
1